::Zdjęcia, sprawdziany, złote myśli::       06.02.2007
Przepraszam za tak długa besczynność na stronie, ale smai rozumiecie - brak czasu. Teraz spróbuję wszystko nadrobić:) Dziś dodaję zdjęcia Asi i Krzyśka. Znajdziecie je w dziale galeria;) Miłego oglądania oczywiście. Niektóre z naszych opisów zostały uaktualnione, ale nie są to zbyt duże zmiany. 'Sprawdziany' - tam możecie znalźć terminy klasówek i kartkówek, które czekają nas po feriach:( No i wreszcie te kochane nasze złote myśli. Buziaki 1C! :) I miłego ostatniego tygodnia ferii życzę:)

MadziaJ
::WOK::       29.01.2007
Umieszczam na stronie link do skanu jednego tematu z WOK-u, który ma się pojawić na sprawdzianie, a pewnie większość z Was tego nie ma. Za przesłanie podziekujcie Dominice:)
KLIKNIJ

MadziaJ
::O nas :)::       25.12.2006
W dziale 'lista' od dzisiaj można znaleźć coś więcej o poszczególnych osobach z klasy:) Te, które jeszcze mi tego nie wysłały mają szansę to jeszcze zrobić, więc czekam. A teraz zapraszam do czytania. Jeśli zauważycie jakieś błędy w swoich wypowiedziach to z góry przepraszam i proszę, żebyście mnie o tym jak najszybciej poinformowali. Wesołych Świąt:)


MadziaJ
::Zdjęcia::       16.12.2006
Dodaję zdjęcia, które były robione podczas wtorkowej, szkolnej 'nudy'. Zapraszam do oglądania:)


MadziaJ